Hakkımızda

1997’den günümüze uzanan lezzet kuşağı..

1997’den itibaren Diyarbakır Şehitlik semtinde başlayan dillere destan çiğköfte sevdamız, ilk günkü tat ve lezzet ile sizlere hizmet etmeye devam ediyor.

Lezzetlerimiz;

SUSHI ÇİĞKÖFTE

İnce Tandır lavaşında, içerisi göbek marul, zeytin yağı, nar ekşisi ile servis edilen dilimlenmiş çiğ köfte.

KIZARMIŞ ÇİĞKÖFTE BURGER

Zerdeçallı burger ekmeğinde hazırladığımız kızartılmış çiğ köfte arasında, Rus salatası, kremalı ıspanaklı, mantarlı, cheddar peynirli sos, patates cipsi ve soğan halkası, yoğurtlu salatalık turşu ile birlikte.

KLASİK ÇİĞKÖFTE

Geleneksel Diyarbakır etli çiğ köftesi.

DÜRÜM ÇİĞKÖFTE

İnce tandır lavaşı arası çiğ köfte üzeri, Salatalık, Havuç, Roka, Marul.

SCALLION ÇİĞKÖFTE

İnce tandır lavaşı arasında çiğ köfte üzeri, Soslu yeşil soğanlı.

SUSHI DÜRÜM

İnce Tandır lavaşında, içerisi göbek marul, roka, nane, salatalık, limon, ezme salata, zeytin yağı, nar ekşisi, turşu biberi ile birlikte.

KIZARMIŞ ÇİĞKÖFTE

Zeytinyağında kızartılmış çiğköfte üzerinde kremalı, ıspanaklı, mantarlı sos, patates cipsi ve soğan halkası, yoğurtlu salatalık turşu ile birlikte.

ÇORBA

Zerdeçallı Mercimek Çorbası

Neden Biz?

Çiğ köftemizin dillere destan olmasının sebebi nedir? Soruların Cevapları Aşağıda!

Heading title icon

İşletme Felsefemiz ” Çiğ Köfte Sizi Değil, Siz Çiğ Köfteyi Beklersiniz. “

Gün boyu tüketilmeyi bekleyen çiğ köfte işletmemizde olmaz. Tüm çiğ köftelerimiz saatlik arayla yeniden yoğrulur ve her zaman taptaze çiğ köfteler sunulur. Çiğ Köfte sizi değil siz çiğ köfteyi beklersiniz ki her zaman taze ürünler tüketebilin.

Kullandığımız tüm malzemeler Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle dezenfekte ediliyor ve temas edilmeden eldiven, maske ve bone ile bakır leğenlerde yoğruluyor. Uzun yıllardır tüm ürünlerimizde aynı kaliteyi yakalamak için aynı tedarikçilerle çalışıyoruz!

Yılların deneyimiyle ölçülerimiz sabit ve her üretimde aynı standartta! Bu da günün her saati yediğiniz çiğ köftenin aynı lezzette olmasını sağlıyor.

× Whatsapp Sipariş Hattı