Hakkımızda

1997’ den günümüze uzanan lezzet kuşağı… 1997’ den itibaren Diyarbakır’ın Şehitlik semtinde başlayan dillere destan çiğ köfte sevdamızla, ilk günkü tat ve lezzetiyle sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Çiğköfteci Hacı Siraç olarak, akıllarda sadece yöresel bir yemek çeşidi olarak kalmış olan bu vazgeçilmez lezzeti daha da vazgeçilmez bir lezzet haline getirerek, tüm Türkiye’ye tanıtmayı amaçlıyoruz.


Her Zaman Taze

İşletme felsefemiz “Çiğ Köfte Sizi Değil, Siz Çiğ Köfteyi Beklersiniz.” Gün boyu tüketilmeyi bekleyen çiğ köfte işletmemizde olmaz. Tüm çiğ köftelerimiz saatlik arayla yeniden yoğrulur ve her zaman taze olarak sunulur. Çiğ Köfte sizi değil siz çiğ köfteyi beklersiniz ki her zaman taze ürünler tüketebilin.


Hijyenik Üretim

Kullandığımız tüm malzemeler Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle dezenfekte edilip temizliği yapılıyor. Bakır leğenlerde yoğurduğumuz çiğ köftede, aynı kaliteyi yakalamak için uzun yıllardır tüm ürünlerimizde aynı tedarikçilerle çalışıyoruz.


Değişmez Ölçüler

Geçmişi uzun yıllara dayanan çiğ köfteye hazırlamış olduğumuz özel ve taze baharatlarla farklı bir tat ve bakış açısı getiriyoruz. Yılların deneyimiyle ölçülerimiz sabit ve her üretimde aynı standartta! Bu da günün her saati yediğiniz çiğ köftenin aynı lezzette olmasını sağlıyor.